Фрагменти металу (Metal Fragments)

Шановні гравці, на даний момент підтримка проекту здійснюється на власному ентузіазмі та коштах невеликої групи альтруїстів. Якщо Вам подобається проект і Ви зацікавлені в його розвитку, то у Вас є можливість допомогти зробити наш портал ще якісніше і цікавіше
Подробнее →
This page is a translated version of the page Metal Fragments and the translation is 100% complete.

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎русский • ‎українська

Фрагменти металу (Metal Fragments) - поширений вид ресурсів. Часто використовується для крафта одягу і будівництва. Практично всі види боєприпасів, як і більшість видів зброї вимагають при їх створенні металеві фрагменти. Деякі види броні використовують фрагменти при крафті, наприклад шолом з відра або броня з дорожніх знаків. Також фрагменти металу використовуються при будівництві, для апгрейду будівель до "металевих".

Як отримати фрагменти металу (Рецепт)

Для того, щоб отримати 1 фрагмент металу необхідно 1 залізної руди переплавити в печі або великої печі.
Порожні банки квасолі і тунця можуть бути переплавлені на багатті чи в печі. Так ви отримаєте 15 і 10 фрагментів металу відповідно.

Переробка

Фрагменти металу можуть бути отримані при використанні переробника, розібравши непотрібні предмети в ньому. З детальною таблицею переробки предметів, можна ознайомитися в статті "Таблиця вилучення фрагментів металу при переробці предметів".

Share!
If you find a typographical error, inaccuracy or a mistake, please tell us about it in the comments.