Каміння (Stones)

Шановні гравці, на даний момент підтримка проекту здійснюється на власному ентузіазмі та коштах невеликої групи альтруїстів. Якщо Вам подобається проект і Ви зацікавлені в його розвитку, то у Вас є можливість допомогти зробити наш портал ще якісніше і цікавіше
Подробнее →
This page is a translated version of the page Stones and the translation is 100% complete.

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎русский • ‎українська

Каміння (Stones) - це основний будівельний матеріал в Rust. Камінь широко використовується в будівництві і поліпшенні будівель. Більшість будівель створені саме з каменю. Також деякі види зброї і боєприпасів виробляються з каменю. Саме за допомогою цього ресурсу ви можете отримати такі важливі для новачків інструменти, як кам'яна сокира і кирка. Для створення деяких видів зброї потрібен камінь, наприклад для кам'яного списа. Такі боєприпаси, як стріли і саморобні патрони також мають камінь як один з компонентів.

Як отримати Каміння

Руда розкидана по карті у вигляді невеликих камінчиків, в кожному з яких знаходиться по 50 каменів, це особливо актуально для тих, хто тільки "прокинувся" і ще не придбав інструменти.
Камені можна також добути з покладів кам'яної руди. Для цього вам знадобиться відповідний інструмент, наприклад кирка. Для більш просунутих гравців є автоматична рудовидобувний установка - гірничорудний кар'єр. Також як і з іншими видами руди, перед використанням кар'єра необхідно провести геологічну розвідку і знайти родовище каменю. Для розвідки використовується геологічний заряд.
Використавши переробник компонентів, можна отримати деяку кількість каменю з непотрібних предметів.

Jackhammer.png Pick Axe.png Salvaged Icepick.png Stone Pick Axe.png Salvaged Hammer.png Bone Club.png Rock.png
Поклади каменю 1000 1000 1000 794 536 450 375

Переробка предметів в камінь

Камінь можна отримати, переробивши непотрібні предмети в переробнику компонентів. З детальною таблицею переробки предметів, можна ознайомитися в статті "Таблиця отриманого каменю при переробці предметів".

Share!
If you find a typographical error, inaccuracy or a mistake, please tell us about it in the comments.