Тканина (Cloth)

Dear playersǃ Right now, the development of this website lies on the shoulders of a small group of enthusiasts. If you like our projects, you have a chance to help our project grow. The money we will get from the supporters will be invested in the website development, salaries for the editors, and payment for the dedicated server. You are able to donate via the payment methods listed below. Thank you in advanceǃ
PayPal: https://paypal.me/rustwikicom
This page is a translated version of the page Cloth and the translation is 100% complete.

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎русский • ‎українська

Тканина (Cloth) - це один з найважливіших ресурсів. Тканина може бути використана для створення компонентів і броні. Тканина використовується в пошитті одягу, медицині, для створення палива низької якості, деяких видів зброї (таких як вогнемет). Також тканина часто потрібна при створенні компонентів, наприклад швейного набору.

Як отримати Тканину

Тканину можна отримати з кущів конопель. Це особливо актуально, якщо ви тільки почали грати. З куща можна зібрати 10 одиниць тканини.

Кущ коноплі
Кущ коноплі

Тканину можна добути з убитих тварин. В цьому плані найвигідніше полювати на ведмедів. Найефективніші інструменти видобутку тканини для цьогоː сокира і кістяний ніж. Отже, можна отримати до 50 одиниць тканини з ведмедя, 35 - з вовка і т.д. З детальною таблицею видобутку, можна ознайомитися в статті "Таблиця видобутку тканини".

Переробка непотрібних предметів в тканину

Використавши переробник, можна отримати деяку кількість тканини. У статті "Таблиця переробки предметів у тканину".

Share!
If you find a typographical error, inaccuracy or a mistake, please tell us about it in the comments.