Шкіра (Leather)

Dear playersǃ Right now, the development of this website lies on the shoulders of a small group of enthusiasts. If you like our projects, you have a chance to help our project grow. The money we will get from the supporters will be invested in the website development, salaries for the editors, and payment for the dedicated server. You are able to donate via the payment methods listed below. Thank you in advanceǃ
PayPal: https://paypal.me/rustwikicom
This page is a translated version of the page Leather and the translation is 100% complete.

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎русский • ‎українська

Шкіра (Leather) - міцний і гнучкий матеріал. Використовується для створення одягу і деяких видів броні. Іншого призначення у шкіри немає.

Як отримати Шкіру

Шкіра видобувається також як і тканина - при вбивстві тварин. Тому починайте полювання на кабана або оленя. Для цього вам знадобиться лук або спис. Звичайним каменем вбити тварину дуже складно. Найефективніші інструменти видобутку шкіри - це сокира і кістяний ніж. Таким чином можна отримати до 100 одиниць тканини з ведмедя, 75 - з вовка і т.д. З детальною таблицею видобутку, можна ознайомитися в статті "Таблиця видобутку шкіри".

Переробка непотрібних предметів в шкіру

Використавши переробник, можна отримати деяку кількість шкіри. У статті "Таблиця переробки предметів в шкіру" ви зможете ознайомитися з коефіцієнтами.

Оновлення

  • [28.07.2015] - Facepunch додавили предмет у гру
Share!
If you find a typographical error, inaccuracy or a mistake, please tell us about it in the comments.